KURUMSAL

Hikayemizi güzelliğinize adadık…

İşimizi Aşkla Yapıyoruz Derken Şaka Yapmıyoruz5 yılı aşan bir zaman dilimi içerisinde, tüm yeteneklerimizi ve enerjimizi sadece bir başlığa odakladık… Güzellik.
Lyonsey Professional olarak güzelliğin sonsuz uçsuz bucaksız bir kavram olduğuna inanıyoruz. Bu inancımızdan ötürü vizyonumuzun adı yeryüzünde var olan bütün kadınları ve erkekleri ortak bir noktada mükemmellik ile bir araya getirebilmek oldu. Tabi ki yine bu mükemmelliğe yakışır ürünleri onlara sunabilmek.

5 yıldır aralıksız “En beğenilen bitkisel şampuan” ödülüne layık görülen Lyonsey Professional, uluslararası konumlarda Türkiye markası olarak Pazar liderleri arasında yer edinebilmeyi ise vizyon değerleri içerisine katmıştır.

Hali hazırda ; Almanya, Azerbaycan, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fas, Gürcistan, Hollanda, Kazakistan, Kırgızistan, Polonya'da
bayilerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen bütün e-ticaret mağazalarında Lyonsey ürünlerini temin edebilirsiniz. (e-Bay, alibaba.com, n11, gittigidiyor, hepsiburada)


Misyonumuz

Lvonsey Professional tüm bu misyon değerlerini, yasal yükümlülükleri tam anlamıyla üstlenerek ve uygulayarak, modern üretim tesislerini sürekli güncel teknoloji ile bir araya getirerek, %100 hijyenin hakim olduğu ve insan sağlığının ön planda tutulduğu, alanında profesyonel kadrosuyla yıllardır ifa eder.